مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل

سرویس مدارس اردبیل ساماندهی می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از ساماندهی سرویس مدارس استان خبرداد و گفت: ۲۳ شهریورماه مانور سرویس ایاب و ذهاب مدارس در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور ، کلام‌الله صفری روز یکشنبه در جلسه مدیران مدارس نواحی یک و ۲ اردبیل اظهار کرد: مدیران مدارس بایستی نسبت به عقد قرارداد با شرکت‌های ارائه‌کننده سرویس ایاب و ذهاب دانش‌آموزان اقدام کنند تا در این بخش دغدغه اولیا مرتفع شود.

وی بیان کرد: گفتمان آموزش و پرورش استان، گفتمان مشارکت با دستگاه‌های اجرایی است ، به همین منظور در بخش ساماندهی سرویس مدارس از همکاری و همراهی استانداری، پلیس راهور، شهرداری و سایر نهادها استفاده خواهد شد.

صفری افزود: دغدغه اولیا در این بخش برای ما مهم بوده و تمام تلاش این خواهد بود تا با ساماندهی سرویس مدارس تا شروع سال تحصیلی، مهری با نشاط و بدون استرس برای دانش‌آموزان و اولیا رقم بخورد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: برای بازگشایی شکوهمند مدارس، همه عوامل انسانی در آموزش و پرورش باید پای کار باشند و با کار و تلاش مضاعف نسبت به جبران نواقص موجود اقدام نمایند.

فرمانده پلیس راهور استان هم در این جلسه گفت: آموزش و پرورش برای همه ارکان نظام مهم بوده و همه دستگاه‌ها بویژه نیروی انتظامی هم با تمام توان در خدمت آموزش و پرورش خواهد بود.

سرهنگ سیدحجت فتاحی افزود: برای ساماندهی سرویس دانش‌آموزی ضمن همکاری با آموزش و پرورش، از روز بازگشایی مدارس تا ۱۵ مهرماه، نیروهای پلیس برای برقراری امنیت و کنترل ترافیک در محوطه مدارس شهر حضور موثری خواهند داشت.

انتهای پیام/