علی دایی اسطوره است| باید در اظهار نظرهای خود دقت نظر داشته باشیم

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: علی دایی اسطوره است و بنده در مجلس هشتم وی را به عنوان وزیر ورزش معرفی کرده بودم و هیچ گاه به دنبال اسائه ادب به وی نیستم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، حجت الاسلام سیدکاظم موسوی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۷ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: علی دایی اسطوره است و بنده در مجلس هشتم وی را به عنوان وزیر ورزش معرفی کرده بودم و هیچ گاه به دنبال اسائه ادب به وی نیستم.

وی بیان کرد: حرف بنده آن است کسانی که صاحب نظر هستند و در اجتماع قابل اعتمادند به انقلاب کمک کنند. ما نباید روی آتش بنزین بریزیم و در شرایطی که کلیدواژه دشمن، کشته سازی است، باید در اظهار نظرهای خود دقت نظر داشته باشیم.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده جانم را برای مردم ولایت مدار اردبیل فدا می‌کنم و با کسی دعوا و پدرکشتگی ندارم. در رسانه‌ها جمله‌ای از بنده نقل کردند که درست نبود.

موسوی گفت: کریم بنزما چند شب پیش توپ طلا گرفت و از وی درباره اغتشاشات ایران سوال پرسیدند که وی گفت حجاب اصل و اساس اسلام است. بنابراین همه ما باید در اظهارات خود دقت کافی کنیم.

انتهای پیام/