آب شرب شهرستان گرمی در ساعات آینده وصل می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور از اردبیل، سیدحامد عاملی شامگاه امروز در جریان بازدید از مناطق سیل‌زده شهرستان گرمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ترمیم خط لوله آب‌رسانی به گرمی که به‌دلیل سیل دچار آسیب جدی شده، به‌صورت ۳ شیفت در حال تکمیل است. وی افزود: با اتمام فرایند ترمیم خط لوله امشب […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور از اردبیل، سیدحامد عاملی شامگاه امروز در جریان بازدید از مناطق سیل‌زده شهرستان گرمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ترمیم خط لوله آب‌رسانی به گرمی که به‌دلیل سیل دچار آسیب جدی شده، به‌صورت ۳ شیفت در حال تکمیل است.

وی افزود: با اتمام فرایند ترمیم خط لوله امشب آب‌رسانی به اهالی از طریق خط لوله آغاز می‌شود.

 

استاندار اردبیل عصر امروز با حضور در شهرستان گرمی به بازدید از مناطق سیل‌زده و نحوه امدادرسانی به مردم سیل‌زده بازدید کرد.

حضور در روستای سیل‌زده گیلارلو گرمی، بازدیداز گلخانه آسیب‌دیده از سیل در گرمی و پیگیری رفع مشکلات آن، بازدید از آسیب سیل به حریم جاده گرمی – بیله‌سوار و هم‌چنین حضور در شهرک صنعتی شهید کریمی گرمی و بررسی میدانی خسارات سیل از دیگر برنامه‌های سفر استاندار به مناطق سیل‌زده شهرستان گرمی بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور از اردبیل، طی روزهای اخیر بارش شدید و مکرر باران در مناطق مختلف استان اردبیل سبب بروز سیلاب‌هایی شده که خساراتی را در حوزه‌های مختلف راه، کشاورزی و … در پی داشته است.

پایان پیام/

منبع