باران تا فردا در اصفهان می‌بارد / کاهش ۵ درجه‌ای دما

آسیه آقایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی حرف آور با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان تا روز چهارشنبه اظهار کرد: بررسی این نقشه‌ها بیانگر فعالیت سامانه ناپایدار تا اواخر فردا بر روی استان است. وی افزود: بر این اساس وضعیت جوی امروز در اکثر مناطق به‌صورت قسمتی تا نیمه ابری به تدریج […]

آسیه آقایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی حرف آور با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان تا روز چهارشنبه اظهار کرد: بررسی این نقشه‌ها بیانگر فعالیت سامانه ناپایدار تا اواخر فردا بر روی استان است.

وی افزود: بر این اساس وضعیت جوی امروز در اکثر مناطق به‌صورت قسمتی تا نیمه ابری به تدریج افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید و تندباد لحظه‌ای و بارش باران به‌ویژه در نیمه غربی و جنوب، گاهی به صورت رگبار و رعدوبرق، کاهش دید و در مناطق کوهستانی و ارتفاعات بارش برف، احتمال کولاک و مه‌آلودگی نیز پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان تصریح کرد: امروز در مناطق بارشی، جاری شدن روان‌آب و آب گرفتگی معابر انتظار می‌رود. فردا از میزان ابرناکی کاسته شده اما وزش باد شدید همچنان در سطح استان خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه کاهش محسوس دما روز چهارشنبه انتظار می‌رود، افزود: از این رو دمای هوا در اکثر مناطق استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده ۲ تا ۵ درجه کاهش خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع