واکنش باشگاه پرسپولیس به جدایی گل‌محمدی و جذب مدافع استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره دلایل قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی و لیگ برتر که منجر به دریافت خودکار سوپرجام فوتبال نیز شد اظهار داشت: یحیی تیم را بیشتر از مسائل فنی مدیریت کرد. این اتفاق کمک کرد تا بتوانیم متحد شویم و به اهدافمان نزدیک […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره دلایل قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی و لیگ برتر که منجر به دریافت خودکار سوپرجام فوتبال نیز شد اظهار داشت: یحیی تیم را بیشتر از مسائل فنی مدیریت کرد. این اتفاق کمک کرد تا بتوانیم متحد شویم و به اهدافمان نزدیک تر شویم. ایجاد همدلی یکی از مدیریت‌های مهم آقای گل محمدی بود. ایشان از لحاظ اخلاق هم همه چیز را در فینال جام حذفی رعایت کرد. اگر قصد و غرضی داشت قبل از شروع بازی سمت ساپینتو نمی‌رفت با او دست بدهد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره وضع قوانین فدراسیون فوتبال درباره سقف بودجه باشگاه‌ها در نقل و انتقالات لیگ برتر یادآور شد: شنیدم همه دوستان گفتند امضای من بوده است. من به عنوان نماینده باشگاه شرکت کردم. اکثر مدیران باشگاه هم بودند. آن نامه‌ای که امضا شده است نامه حضور در جلسه است اما هیچ ربطی به صورتجلسه ندارد. مطالبی که در آن جلسه عنوان شد تمام تلاش هم این بود محفوظ بماند. قرار بر این شد پیشنهادات خود را به باشگاه بدهند تا ارزیابی کنیم اما دیدم نامه‌ای به سیستم آمد که ۳۰ ۴۰ مورد داشت.

محمدی تصریح کرد: تمام جهت من سمت بازیکن و مربی است. من ۲۲ سال خودم در همین فوتبال بوده ام و می دانم چه فشاری را تحمل می‌کنند. قبول دارم وضعیت قراردادها باید کنترل شود. نباید بی حساب و کتاب باشد.

او درباره وضعیت لیست نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس و اینکه گفته می‌شود ابوالفضل جلالی مدافع استقلال از پرسپولیس پیشنهاد دارد، خاطرنشان کرد: آقای گل محمدی هیچ لیستی نداده است و اینها شایعه است. اواخر فصل این چیزها پیش می‌آید چون شاید یکسری بخواهند بازیکن بفروشند. شاید هم مدنظر یحیی باشد؛ من نمی دانم.

معاون باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که آیا گل محمدی در این تیم می‌ماند یا جدا می‌شود؟ گفت: فصل به پایان رسیده و باید اجازه بدهیم بازیکنان و کادر فنی کنار خانواده‌شان باشند و استراحت کنند. بعد از استراحت یحیی می‌آید و صحبت می‌کنیم. امیدوارم تیم را تقویت کنیم. در یکسری از پستها نیاز به تقویت داریم. این در حیطه وظایف من نیست. کادر فنی بررسی می‌کند تا در نقاطی که نیاز داریم بازیکن بگیریم. مثل سال گذشته که احساساتی بازیکن نگرفتیم.

وی بار دیگر در خصوص اینکه گل محمدی درخواست کرده بود برای ماندن در این تیم شرایط مدنظرش فراهم بشود، اظهار کرد: نمی‌توانم پیش بینی کنم ولی احساسم این است روز ۱۶ خرداد و در مجمع استقلال و پرسپولیس با تغییر و تحول در هیات مدیره نفرات جدید می آیند. قرار است نفرات اقتصادی به هیات مدیره اضافه بشوند. جا دارد از هیات مدیره خودمان کمال تشکر را داشته باشم. آنها با جان و دل کار کردند و هیچ کجا دیده نشدند.

معاون باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: دوست دارم شرایطی مهیا بشود یحیی بماند. در ویترین افتخاراتش قهرمانی آسیا کم است. باید کمک کنیم یحیی و کادرش بماند و تیم تقویت بشود و افتخاری نصیب پرسپولیس بشود که در رزومه باشگاه کم است.

انتهای پیام/

منبع