رسانه‌های غربی به دنبال انحراف تفکر جوانان و جامعه هستند

فرماندار شهرستان مشگین شهر گفت: رسانه‌های امپراطوری غربی و کشورهای غربی تمام تلاش خود را برای انحراف افکار عمومی به کار گرفته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور، شهرام محمدی شامگاه امروز در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان مشگین شهر که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: این روزها رسانه‌های امپراطوری غربی و کشورهای اروپایی تمام تلاش و دقت خود را برای انحراف افکار عمومی به‌کار گرفته‌اند و در چنین فضایی باید برنامه‌ریزی دقیقی برای مقابله با این جنگ رسانه‌ای داشته باشیم.

وی افزود: مواظب باشیم صدای جعلی رسانه‌های بیگانه با القاعات منحرف کننده فرزندان وخانواده‌ها را تحت تاثیر قرار ندهند، چون در جنگ روایت‌ها اولین روایت‌کننده تاثیرش بیشتر هست. بنابراین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان توسط مدیران وکارکنان ادارات جدی گرفته شود.

فرماندار شهرستان مشگین شهر تصریح کرد: در سال جاری حضور وزرای عضو اکو در مشگین شهر در منطقه ملی شهر یئری ظرفیت بسیار مهمی هست تا میراث فرهنگی وگردشگری در مسیر جاده اصلی به طرف اثر ملی با ایجاد غرفه و نمایشگاه‌ها توانمندی‌های این شهرستان را در معرض دید عموم به‌ویژه گردشگران خارجی قرار دهند.

محمدی نسبت به رعایت فریضه امربه معروف ونهی از منکر از سوی کارکنان ادارات، نهادها و مدارس تاکید کرده و از برخی مدیران و کارکنان به‌دلیل برخورد نامطلوب با مراجعین به ادارات گلایه‌مند شده و تذکرات لازم در این خصوص داده شد تا با عطوفت ومهربانی با ارباب رجوع داشته باشند.

وی با اشاره به نزدیک به شروع سالتحصیلی جدید از ممنوعیت دریافت هزینه از اولیای دانش آموزان خبر داده و گفت: هیچ کارمندی حق دریافت غیر قانونی پول از طریق اولیا دانش آموزان را ندارد.

اجتماع بزرگ جوانان گام دوم انقلاب برگزار می‌شود

سرهنگ یوسف اختری، فرمانده سپاه شهرستان مشگین شهر نیز در این جلسه بیان کرد: امسال هفته دفاع مقدس با شعار ما متحد هستیم برگزار می‌شود و اجتماع بزرگ جوانان گام دوم انقلاب در ۵ مهر ماه در سطح شهرستان مشگین شهر انجام می‌شود.

وی افزود: دفاع مقدس و روحیه ایثارگری و شهادت طلبی باید به نحو احسن در جامعه و در بین جوانان تبیین شود و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی به نسل‌های امروزی شناسانده شود چرا که قدرت ایمان رزمندگان اسلام باعث شکست تسخیر ذهن‌ها شده است.

فرمانده سپاه شهرستان مشگین شهر تصریح کرد: در حوزه جهاد تبیین باید بیش از پیش فعال باشیم و دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی در تلاش هستند تا به هر نحوی نسل جوان کشور را از انقلاب جدا سازند و لذا باید بحث روایتگری از هشت سال دفاع مقدس در مدارس و دانشگاه‌ها مد نظر قرار گیرد.

وی افزود: در این ایام به‌منظور رفع محرومیت و ویزیت رایگان بیماران و اقشار ضعیف جامعه بیمارستان صحرایی در یکی از بخش‌های محروم ایجاد شده و خدمات رایگان پزشکی و دندانپزشکی به مردم ارایه خواهد شد.

پایان پیام/