بیش از ۱۷۰ برنامه در هفته بسیج شهرستان خلخال برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور از اردبیل، جواد نوروزی صبح امروز در نشست بررسی برنامه‌های هفته بسیج در خلخال با تبریک هفته بسیج به مردم شهرستان خلخال در تشریح برنامه‌های هفته بسیج اظهار کرد: بیش از ۱۷۰ برنامه در ۲۸ محور فرهنگی، اجتماعی، مذهبی در گرامیداشت هفته بسیج اجرا می‌شود. وی افزود: هر […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور از اردبیل، جواد نوروزی صبح امروز در نشست بررسی برنامه‌های هفته بسیج در خلخال با تبریک هفته بسیج به مردم شهرستان خلخال در تشریح برنامه‌های هفته بسیج اظهار کرد: بیش از ۱۷۰ برنامه در ۲۸ محور فرهنگی، اجتماعی، مذهبی در گرامیداشت هفته بسیج اجرا می‌شود.

وی افزود: هر جا بسیج قدم نهاده، خدمت به مردم در اولویت بوده و افتخار بسیج به خدمت در مناطق محروم  است.

فرمانده سپاه شهرستان خلخال گفت: امسال برنامه‌های فرهنگی در پاسداشت مقام شهدا با برگزاری بیش از ۱۸ یادواره در هفته بسیج در سطح شهرستان به صورت حوزه‌ای، پایگاهی و محله‌ای با عنوان آبروی کوچه‌ها وافتخار محله‌ها  برگزار خواهد شد و دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و بسیجیان و تجمع بسیجیان با عنوان برنامه حماسه حضور از شاخص‌ترین برنامه‌های هفته بسیج شهرستان خلخال است.

نوروزی یکی از رویکردهای هفته بسیج را برگزاری نشست‌های روشنگری در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی، تشریح  رویکرد مقام معظم رهبری (جهاد تبیین) و کارگاه‌های پیشگیری از طلاق عاطفی و آگاهی‌سازی مادران دارای فرزندان زیر ۶ سال و کارگاه پیشگیری از طلاق عاطفی و ازدواج آسان عنوان کرد.

فرمانده سپاه شهرستان خلخال اضافه کرد: برنامه‌های ورزشی و مسابقات قهرمانی بسیج در رشته‌های فوتسال و والیبال و افتتاح خانه کشتی بسیج از دیگر برنامه‌های هفته بسیج است.

وی در بخش دیگری از تشریح برنامه‌های هفته بسیج گفت: برگزاری جشنواره بازی‌های بومی و محلی، افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، رزمایش جهادگران فاطمی، ایستگاه میز خدمت به مردم، تجلیل از بسیجیان و اجتماع بزرگ دختران حاج قاسم و افتتاح مرکز مشاوره، افتتاح خانه محروم و افتتاح استخر کشاورزی در روستای ارسون و برپایی بیمارستان سیار با هدف خدمت‌رسانی به مناطق محروم عنوان سطح شهر عنوان کرد.

نوروزی به ساخت و عملیات اجرایی و عمرانی درمانگاه ولایت شهرستان خلخال در منطقه قاضیلر اشاره کرد و گفت: در بازدید فرماندهی سپاه حضرت عباس (ع) با پیشرفت خوب این پروژه در مرحله ساخت طبقه سوم این درمانگاه است که بعد از تکمیل خدمات شایسته در بخش‌های مختلف درمانی به مردم بخش مهم و پرجمعیت شهر خلخال خواهد داد.

وی تصریح کرد: بسیج یادآور جایگاه ارزشمند این نیرو به عنوان یک نیروی ارزشی و از بطن جامعه است که همچنان این نیرو برای خدمت به مردم در کنار مردم باقی خواهد ماند.

پایان پیام/

منبع