۴۵ سال اقتدار؛ سیل خروشان مردم استان اردبیل در جشن انقلاب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور از اردبیل، دهه مبارک فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه به عنوان فرصتی است تا مردم گرانقدر و ولایی با آرمان های انقلاب و نظام تجدید بیعت کرده و مشت محکمی بر دهان دشمنان و یاوه گویان بزنند. مردم همیشه در صحنه استان اردبیل نیز از شمال تا […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حرف آور از اردبیل، دهه مبارک فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه به عنوان فرصتی است تا مردم گرانقدر و ولایی با آرمان های انقلاب و نظام تجدید بیعت کرده و مشت محکمی بر دهان دشمنان و یاوه گویان بزنند.

مردم همیشه در صحنه استان اردبیل نیز از شمال تا جنوب استان، پیر تا جوان در هر جایی که بودند شهر و بخش و روستای خود با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

مردم استان اردبیل با شعار «اردبیللی اویاخدی، انقلابا دایاخدی» نشان دادند که همواره به پای نظام استوار بوده و با این شعار به دشمنان فهماندند که هیچ گاه از آرمان های نظام کوتاه نخواهند آمد.

 

 

حضور جوانان و نوجوانان دهه نودی و هشتادی در جشن انقلاب

حضور جوانان و نوجوانان دهه هشتادی و نودی در این راهپیمایی یکی از جلوه‌های بسیار زیبای جشن ۴۵ سالگی انقلاب بود و این جوانان با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل درس بزرگی به دشمنان نظام جمهوری اسلامی دادند.

جوانان ایران اسلامی با حضور پر شور خود در جشن ۴۵ سالگی انقلاب نشان دادند که هیچ گاه آرمان های نظام را با شعارهای پوچ و خالی دشمنان عوض نخواهند کرد و به عنوان نسل چهارم انقلاب همواره پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

دهه نودی‌ها در جشن انقلاب

 

خیابان های اردبیل پُر بود از جوانان و نوجوانانی که شاید دشمن درصدد تغییر تفکر آنان بوده و اما این جوانان با حضور حماسی خود به دشمنان گفتند «زهی خیال باطل». انقلاب اسلامی انقلابی مردمی بوده و مردمی خواهد ماند و جوانان ایران اسلامی همچنان پای انقلاب خود هستند.

امروز همه آمده بودند تا در جشن ۴۵ سالگی انقلاب خود شرکت کنند؛ مردمی که سختی‌های بسیاری را تحمل کرده‌اند اما همچنان بر سر آرمان‌های خود و انقلاب ثابت قدم هستند. مردمی که سختی ها را تحمل می‌کنند اما از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی خود دست نمی‌کشند.

نوجوان انقلابی اردبیلی

 

شعار مرگ بر آمریکا بر بلندای دیار سبلان طنین انداز شد

در شهر اردبیل اقشار مختلف مردم از مسیر ایستگاه سرعین تا مصلای این شهر راهپیمایی کرده و با دادن شعارهای انقلابی با حضور حماسی پایبندی خود به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.

صحنه های وصف ناپذیری را شاهد بودیم و تمام مردم از پیر و جوان تا مرد و زن از هر قشری فقط برای یک چیز امروز به خیابان ها آمده بودند و آن هم اینکه به دشمنان کوردل این نظام ثابت کنند که از نظام خود دست نخواهند کشید و تا پای جان پشتیبان انقلاب هستند.

همه از هر قشری آمده بودند

 

راهپیمایی کنندگان شعارهای «۲۲بهمن ماه یوم الله یوم الله» ، «مرگ بر آمریکا» ، «مرگ بر رژیم صهیونیستی»، «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی»، «اردبیللی اویاخدی انقلابا دایاخدی» سر می‌دادند.

کودکان و نوجوانانی که بادبادک های مزین به شعارهای انقلابی در دست داشتند، کودکانی که صورت خود را به رنگ پرچم جمهوری اسلامی ایران مزین کرده بودند، برپایی ایستگاه نقاشی کودکان از جمله جلوه های حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال اردبیل بود.

پارس‌آباد یک دل در جشن انقلاب

 

خلق حماسه‌ای دیگر توسط پارس‌آبادی‌ها و شمال استان اردبیل

امروز شمال تا جنوب استان اردبیل غرق در شادی بود و مردم ولایی و شهیدپرور شهرستان‌های شمالی در استان اردبیل باری دیگر در شهرستان‌های بیله‌سوار، اصلاندوز، پارس آباد، انگوت و گرمی و سایر شهرها و روستاها در راهپیمایی ۲۲ بهمن با سردادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر رژیم صهیونیستی»، «۲۲ بهمن ماه یوم الله است»، «ای رهبر آزاده ، آماده ایم، آماده» ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند و متعالی امام راحل، چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

اقشار مختلف مردم متدین و مرزنشین شهرستان پارس آباد مغان، اعم از پیر و جوان، زن و مرد، دانشجو و دانش‌آموز، بازاری و کشاورز و روحانی با در دست داشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و پلاکاردها با مضامینی انقلابی بار دیگر پیام استکبار ستیزی خود را به گوش جهانیان رساندند.

شهرستان گرمی یک دل و یک صدا در جشن انقلاب

مردم شهرستان های شمالی استان اردبیل باری دیگر با حضور پر شور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه به جهانیان نشان دادند که بعد از ۴۵ سال همچنان پشت انقلاب خود ایستاده اند و امروز مردم شهرستان گرمی نیز یک دل و یک صدا فریاد مرگ برآمریکا و حمایت از انقلاب اسلامی خود را فریاد زدند.

 

 

مشت محکم مشکین‌شهری‌ها بر دهان استکبار جهانی

امروز همه مشکین‌شهری‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند تا بار دیگر شعار مرگ بر شاه و مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس سر دهند و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را بار دیگر به رخ جهانیان بکشند.

مردم مشکین‌شهر نشان دادند هنوزهم پای آرمان‌های امام راحل هستند و به احترام خون تک تک شهدای انقلاب چون سرو ایستاده‌اند و قد علم کرده‌اند تا دشمنان اجازه دست درازی به کشورمان را نداشته باشند.

مشکین‌شهر همواره ثابت کرده است که پشت نظام و انقلاب اسلامی ایستاده و این موضوع بارها در راهپیمایی‌ها و انتخابات نمایان شده و امروز نیز جلوه‌ی دیگری از حضور حماسی مشکین‌شهری‌ها نمایان شد.

راهپیمایی مردم شهرستان نیر

 

حضور پر شور مردم شهرستان نیر در جشن انقلاب

مردم شهرستان نیر نیز همانند سایر شهرستان های استان اردبیل در جشن انقلاب شرکت کرده و با آرمان های نظام جمهوری اسلامی و انقلاب تجدید بیعت کردند.

فریاد مرگ برآمریکا در شهرستان خلخال

 

طنین فریاد «مرگ بر آمریکا» کوبنده‌تر از همیشه در جنوب استان اردبیل

همزمان با سال روز پیروی انقلاب شکوهمند اسلامی در جنوبی ترین نقطه استان اردبیل مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر با حضور حداکثری خود در راهپیمایی شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را کوبنده‌تر از همیشه طنین انداز کردند.

راهپیمایان با طی کردن مسیر و با در دست داشتن پلاکاردهایی که شعارهای تا آخر ایستاده‌ایم، مرگ بر آمریکا و آمریکا در همه جنایاتی که امروز در فلسطین رخ می‌دهد شریک جرم است، حماسه آفریدند.

 

 

روستاییان با رژه تراکتوری خود ۴۵ سالگی انقلاب را جشن گرفتند

حضور روستاییان در جای جای استان اردبیل یکی از جلوه‌های بسیار زیبای راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بود. کشاورزان و و روستاییان در برخی از مناطق اردبیل با رژه تراکتوری و ماشین آلات کشاورزی خود نشان دادند که همانند گذشته پای انقلاب خود ایستاده‌اند.

حضور کودکان و جوانان در کنار پیرمردان و پیرزنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن در روستاهای استان اردبیل نشانه بسیار مهمی بود برای دشمنان که این مردم هیچ گاه از انقلاب اسلامی خود دست نخواهند کشید.

 

 

پایان پیام/۳۸۸۶/


منبع