قلب ها در تسخیر بانوی اول شهر گرمی؛ اینجا همان بهارستان است

به گزارش حرف آور، آناهیتا محمدی بانویی جوان از دیار گرمی که با ورودش به کارزار انتخاباتی نه از تغییر معادلات انتخاباتی در گرمی و انگوت سخن گفت و نه خود را مدعی اول برای ورود به بهارستان معرفی کرد. دکتر جوان با همان آرامشی که در خط مقدم جنگ با کرونا از جان همنوعانش […]

به گزارش حرف آور، آناهیتا محمدی بانویی جوان از دیار گرمی که با ورودش به کارزار انتخاباتی نه از تغییر معادلات انتخاباتی در گرمی و انگوت سخن گفت و نه خود را مدعی اول برای ورود به بهارستان معرفی کرد.

دکتر جوان با همان آرامشی که در خط مقدم جنگ با کرونا از جان همنوعانش دفاع کرد حالا قدم در مسیری گذاشته تا بتواند این بار در قامت یک نماینده، رنج و محرمیت را از تن مردمان شهر و دیارش بزداید.

کوچه پس کوچه های شهر گرمی حالا از ورود بانوی کاردان و با حجب و حیایی سخن می گویند که بی شک در روزها و سال های آتی می تواند پرچمدار توسعه در شهرستانی همچون گرمی و انگوت باشد.

او حالا قلب مردمانش را به تسخیر خود درآورده و حال چه مسیرش به بهارستان بیفتد چه نیفتد، می داند که در قلب تک تک اهالی منطقه گرمی، انگوت و حومه، خانه امنی برای خود بنا نهاده است.