مسئول جبهه همنا در اردبیل:

«همنا» تریبون و بلندگوی توده های مختلف مردم خواهد بود/ انتخابات شورای شهر هدف اولیه جبهه در استان اردبیل

مسئول جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب اسلامی در اردبیل با بیان اینکه «همنا» تریبون و بلندگوی توده های مختلف مردم خواهد بود گفت: تقویت و شناساندن هویت های گوناگون محلی و محله ایی و ارج نهادن به هویت های مذهبی و فرهنگی شهروندان و توسعه آن از الویت های توسعه شهری این تشکیلات جدید خواهد بود.

فاضل محمدی در گفتگو با خبرنگار حرف آور، با بیان اینکه جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب اسلامی بنا دارد بیانیه و مانیفست گام دوم را سر لوحه کارهای خودش قرار دهد و از افراط و تفریط پرهیز نماید گفت: “همنا” تلاش دارد نقاط قوت جبهه های شکل گرفته و منحل شده در سنوات گذشته را ادامه و نقاط ضعف آنها را شناسایی کرده  و در صدد اصلاح روش ها همت نماید.

مسئول جبهه همنا در اردبیل  اظهار کرد: این جبهه برای اثر گزاری در جریانات سیاسی موجود در سطح کشور و مخصوصا در سطح استان اردبیل برنامه های مشخص و مدون کوتاه مدت میان مدت و بلند مدت ارایه خواهد کرد.

وی به ایجاد یک تشکیلات سیاسی پویا و قابل اتکا برای مردم و مسئوولین از بعد ارایه  برنامه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و اشاره کرد و افزود: توصیه شده طرح و تصمیم گیری و تصمیم سازی از قاعده جامعه و از پایین ترین اقشار تا بالاترین رده های اجتماعی صورت پذیرد.

محمدی با بیان اینکه «همنا» تریبون و بلندگوی توده های مختلف مردم خواهد بود گفت: تقویت و شناساندن هویت های گوناگون محلی و محله ایی و ارج نهادن به هویت های مذهبی و فرهنگی شهروندان و توسعه آن از الویت های توسعه شهری این تشکیلات جدید خواهد بود.

فعال رسانه و شبکه های اجتماعی هدف اولیه جبهه همنا در استان اردبیل را انتخابات شوراها عنوان کرد و افزود: بنا داریم با معرفی تیم های توانمند، تخصص گرا، سلیم و معتقد به پیشرفت و آبادانی شهری و روستایی، به کمک بزرگان و متنفذین هر شهر، به حول و قوه الهی تحولی در حوزه مدیریت شهری در استان اردبیل ایجاد کنیم.

کارشناس مسائل اقتصادی ایجاد همبستگی ملی و تلاش برای افزایش حضور مردم در عرصه‌های اجتماعی را مهم عنوان کرد و افزود: این افزایش مشارکت در راستای منافع کلان و ملی کشور بوده و نباید فدای رقابت های حزبی و جناحی و پیروزی های کوتاه مدت و مقطعی شود.

محمدی با اشاره به شاخص های انقلابی گری از نظر مقام معظم رهبری اظهار کرد: بر اساس این تعریف و تاکید چندباره رهبری معظم بر جذب حداکثری، اغلب نخبگان، متخصصین، ذی نفوذان و علاقمندان به کارهای اجرایی و شورایی در استان “متدین نشین” و “مذهبی محور” دارالارشاد اردبیل هستند و وظیفه «جبهه همنا» یافتن بهترین ها و معرفی آن ها به مردم است.

 مسئول جبهه همنا در اردبیل  تصریح کرد: با عنایت به اهمیت فرآیند انتخاب شهردار توسط شورا، جبهه همنا در کنار معرفی شورای مناسب برای هر شهر، باید شهردار مدنظر آن شورا را نیز برای آن شهر پیشنهاد دهد تا مردم، با سهولت بیشتری به لیست پیشنهادی جبهه همنا رای دهند.

وی ولایتمداری، برنامه محوری، تصمیم علمی، شفافیت در عمل و روندهای مالی و اداری، مبارزه با رانت و فساد را از دیگر اولویت‌های این جبهه در استان عنوان کرد.